Ana SayfaMedya"40" programı Ortadoğu’da gündem değiştirmeye hazırlanıyor

“40” programı Ortadoğu’da gündem değiştirmeye hazırlanıyor

Formatın başta Almanya, İngiltere ve İrlanda, Romanya olmak üzere yurt dışına satışı gerçekleşti.

Yapımcılığını BBO yapım Mahperi Altun Uçar ve Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun üstlendiği ve Jülide Ateş’in sunumuyla Perşembe geceleri ekrana gelen, her bölümü ile gündem yaratan program 40 şimdi de Ortadoğu’da gündem değiştirmeye hazırlanıyor.

TÜRK FORMATÇILARIN BÜYÜK BAŞARISI

Tasarımı Türk yapım şirketi BBO Yapım’a ait olan program; Mip Format fuarında gösterime girdi ve fuar tarihinde dünya genelinde de ilk gösterime giren talk show olma özelliğine sahip olarak, büyük bir başarıya imza attı.

Formatın başta Almanya, İngiltere ve İrlanda, Romanya olmak üzere yurt dışına satışı gerçekleşti. Romanya’da yayın hayatına başladı ve yayın saatinde reyting rekoru kırdı.

40 ŞİMDİ DE ORTADOĞU’DA ÇOK KONUŞULACAK TÜRKİYE’DE JÜLİDE ATEŞ LÜBNAN’DA JESSİCA AZAR

Lübnan MTV kanalında yayınlanacak programın sunuculuğunu Jessica Azar üstlenecek. Programın ilk bölüm konuğu Lübnan’ın çok ünlü bir sanatçısı olacak. Programın dağıtımcılığını Lucid Dream üstlendi.

Türkiye’de yayınlanan her bölümü çok konuşulan, gündemi değiştiren, gündemi belirleyen yapım; Türkiye’nin gururu olarak yayın hayatına yeni sezonda Gain’de devam edecek.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat