Ana SayfaCadde5 aylık hamile olan Özge Özpirinçci’den düğün açıklaması

5 aylık hamile olan Özge Özpirinçci’den düğün açıklaması

Uzun yıllardır aşk yaşadığı Burak Yamantürk'le nikah masasına oturmayı planlayan, hamileliğinin 5. ayını dolduran güzel oyuncu Özge Özpirinçci, düğün yapıp yapmayacağını açıkladı.

Uzun yıllardır aşk yaşadığı Burak Yamantürk’le nikah masasına oturmayı planlayan, hamileliğinin 5. ayını dolduran güzel oyuncu Özge Özpirinçci, düğün yapıp yapmayacağını açıkladı.

Uzun yıllardır aşk yaşadığı Burak Yamantürk’le sade bir nikahla hayatını birleştirmeyi planlayan güzel oyuncu, düğün yapmayacaklarını açıkladı. Özpirinçci, “Hamileyken düğün yapmam.” dedi.

“Hamileyken düğün falan yapmam”

Sade bir nikah yapacaklarını söyleyen Özge Özpirinçci, “Hamileyken düğün falan yapmam. Elbette doğum öncesi sade bir nikah olur ama kimse benden hamileyken eğlence beklemesin. Herkes düğünde eğlenirken benim oturmam mümkün değil.” dedi.

“İsim arayışındayım”

Henüz kızlarının ismine karar vermediklerini söyleyen ünlü oyuncu, “Kızımın hafif bir ismi olmasını istiyorum. İsimle ilgili sakin bir arayıştayım.” dedi.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat