Ana SayfaCadde OnlineCaddeAfra Saraçoğlu Cornetto için kamera karşısında !

Afra Saraçoğlu Cornetto için kamera karşısında !

Cornetto, Yalın’ın şarkısını hazırladığı ve Afra Saraçoğlu’nun yer aldığı yeni reklam filmiyle, izleyenleri ilk adımı atmaya engel olan tüm aşk klişelerini yıkmaya davet ediyor.

6 yıl aradan sonra bu yazın Cornetto “Yaz Gülü” şarkısını hazırlayan Yalın’a reklam filminde son dönemin başarılı isimlerinden Afra Saraçoğlu oyunculuğuyla eşlik ediyor.

Cornetto ailesine yeni katılan Cornetto Gül Aşkına serisinin reklam filmi; “İlk adımı erkek atar”, “Kaçan kovalanır” gibi hayatımız boyunca duyduğumuz aşk klişelerine meydan okuyor ve gençleri bu klişeleri aşıp ilk adımı atmaya davet ediyor.

Cornetto’nun yeni serisinin “İlk Bakışma”, “Yaz Heyecanı” ve “Sonsuz Aşk” adını verdiği büyüleyici lezzetleri sadece bu yazın değil, aynı zamanda aşkta engel tanımayan herkesin vazgeçilmezi olacak.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat