Ana SayfaCaddeBaşarılı oyuncu Murat Yıldırım, ihtiyaç sahiplerine koli dağıttı

Başarılı oyuncu Murat Yıldırım, ihtiyaç sahiplerine koli dağıttı

Murat Yıldırım Ramazan ayı için erzak kolisi hazırladı ve kapı kapı dolaşıp ihtiyaç sahiplerine dağıttı. Yıldırım, anlamlı hareketi ile alkış topladı.

Son olarak Ramo dizisinde başrol olarak yer alan yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, tam kapanma öncesi ihtiyaç sahipleri için harekete geçti.

Murat Yıldırım Ramazan ayı için erzak kolisi hazırladı ve kapı kapı dolaşıp ihtiyaç sahiplerine dağıttı. Yıldırım, anlamlı hareketi ile alkış topladı.

Yaptığı yardımlar ile sık sık gündeme gelen Murat Yıldırım, Ramo dizisinin final yapmasının ardından ihtiyaç sahiplerine Ramazan ayında erzak kolisi dağıtmak için kolları sıvadı.

17 günlük tam kapanma öncesi herekte geçen yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, kolileri tek tek elleri ile ihtiyaç sahiplerine teslim etti. Bir vatandaş Murat Yıldırım’ın koli dağıttığı anları görüntüledi.

Murat Yıldırım geçtiğimiz Ramazan ayında da ihtiyaç sahipleri için koli hazırlarken markette görüntülenmişti.

Birçok ihtiyaç sahibine yardımda bulunan Yıldırım, Etiyopya’da da 1000 aileye yardım kolisi göndermişti. Etiyopyalı çocuklardan “Murat Yıldırım çok teşekkür ederiz” yazılı mesajlar gelmişti.

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat