Ana SayfaŞehir OnlineKepezBaşkan Hakan Tütüncü’den çalışanlarına çifte bayram

Başkan Hakan Tütüncü’den çalışanlarına çifte bayram

Kepez Belediyesi, memur, sözleşmeli ve işçi personelinin maaş ve bayram ikramiyesi ödemelerini Ramazan Bayramı öncesi yaptı.

Çalışanlarının, maaşlarını ve sosyal haklarını zamanında ödemeye önem veren Kepez Belediyesi, maaş ve bayram ikramiyesi ödemelerini 5 gün öncesinden yaparak, memur, sözleşmeli ve işçi personeline çifte bayram yaşattı.

Kepez Belediyesi, memur, sözleşmeli ve işçi personelinin maaş ve bayram ikramiyesi ödemelerini Ramazan Bayramı öncesi yaptı.

Çalışanlarının özlük haklarını ön planda tutan ve personelinin hakkını da alın teri kurumadan veren Kepez Belediyesi, maaş ve bayram ikramiyelerini de 5 gün öncesinden banka hesaplarına yatırdı.

Kepez Belediyesi, memur, sözleşmeli ve işçi personeline zamanından önce maaş ödemelerini yaparak, çalışanlarına da çifte bayram sevinci yaşattı.

Göreve geldiği 2009 yılında bir çok borcunun yanında, bir de personeline dahi borcu olan bir belediyeyle karşı karşıya kalan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öncelikli olarak personele olan borçların ödenmesini istemişti.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün 12 yıllık başkanlık sürecinde belediye çalışanlarının hakları alın terleri kuramadan gününde ödendi.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat