40.3 C
Antalya
Ana SayfaMuratpaşaBaşkan Uysal'a Antalya İl Müftüsü Osman Artan’ın veda ziyareti

Başkan Uysal’a Antalya İl Müftüsü Osman Artan’ın veda ziyareti

Başkan Uysal, 46 yılı bulan görev süresi bu hafta sona erecek Artan’la başarılı hizmetlere imza attıklarını dile getirdi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, bu hafta görev süresini tamamlayarak emekliye ayrılacak olan Antalya İl Müftüsü Osman Artan’ın veda ziyaretinde “Değerli büyüğümüz, İl Müftümüz Sayın Artan’la, Antalya’mız, Muratpaşa’mız için başarılı çalışmalar gerçekleştirdik” dedi.

Antalya’da Finike, Kemer ve Serik’te müftülük ve Antalya İl Müftü Yardımcılığı görevlerinin ardından Mart 2014’te Antalya İl Müftüsü olarak atanan Osman Artan, yaş haddinden emekliye ayrılmadan önce Başkan Uysal’a veda ziyaretinde bulundu.

Başkan Uysal, 46 yılı bulan görev süresi bu hafta sona erecek Artan’la başarılı hizmetlere imza attıklarını dile getirdi.

Muratpaşa Cami’ni müştemilatının yenilenmesi, Burdurlu Hasan Dikici Camii’nin ibadete açılması ve pandemi döneminde Muratpaşa Belediyesi’nin 50 bin tek kullanımlık seccade dağıtılarak açık alanları Cuma namazı için düzenlemesinin bu çalışmalardan sadece birkaçı olduğunu dile getiren Başkan Uysal, “Değerli büyüğümüz, İl Müftümüz Sayın Artan’la, Antalya’mız, Muratpaşa’mız için başarılı çalışmalar gerçekleştirdik.

Kendisi şimdi resmi görevini emeklilikle noktalıyor ama tecrübelerini, bilgisini toplumla paylaşmaya devam edecektir. Kendisine emeklilik hayatında başarılar diliyorum.”

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat