39.3 C
Antalya
Ana SayfaYaşamBiletix, eğlence sektörüne ve sanatseverlere hizmet vermeye kaldığı yerden...

Biletix, eğlence sektörüne ve sanatseverlere hizmet vermeye kaldığı yerden devam ediyor

Türkiye’nin ‘ilk’ bilet, yönetim, satış ve dağıtım ağı olan Biletix, eğlence sektörüne ve sanatseverlere hizmet vermeye kaldığı yerden devam ediyor.

Türkiye’nin ‘ilk’ bilet, yönetim, satış ve dağıtım ağı olan Biletix, eğlence sektörüne ve sanatseverlere hizmet vermeye kaldığı yerden devam ediyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemi sürecinin hız kesip normal hayata dönüş hazırlıklarının başlamasının ardından Biletix, etkinliklerle izleyicileri buluşturmak için hazır.

Sanatı özleyerek geçirdiğimiz zamanı eğlence sektörünün tüm bileşenlerine fayda sağlayacak çalışmalarla geçiren Biletix, eğlence severlerin gönül rahatlığı ile eğlenmesi için hazırlıklarını tamamladı ve Youtube kanalında yayınladığı filmle etkinliklerde yeniden buluşmak için sabırsızlanıyoruz dedi.

Biletleme sürecini ve sistemini tamamen dijitalleştirerek teması ortadan kaldıran Biletix, hem sanatseverlerin etkinliklere güvenle katılmasını sağlıyor hem de daha sağlıklı ve yeşil bir dünya için sorumluluk alıyor.

Canlı her zaman daha heyecanlı !

Filmde, pandemi sürecinin etkilediği eğlence sektörüne vurgu yapan Biletix, eğlence ve sanat tutkunlarını etkinliklerle buluşturmak için ‘Canlı her zaman daha heyecanlı!’’ mottosuyla ‘’Çünkü biz 21 yıldır sanatçıları, sanatseverleri, organizatörleri ve en önemlisi sanatı ayakta tutmak için heyecanla çalışıyoruz. Bu coşkumuza yeniden ortak olacağınız günler kapıda. Yakında buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

Bizim önceliğimiz gönül rahatlığıyla eğlenmeniz, bilet alışverişinizi daha güvenli bir deneyime dönüştürmek için hazırız. Tıpkı 21 yıldır olduğu gibi’’ diyerek hazır ve heyecanlı olduğunu belirtiyor.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat