Ana SayfaMedya"Bir Zamanlar Çukurova" da şoke eden gelişmeler yaşanacak

“Bir Zamanlar Çukurova” da şoke eden gelişmeler yaşanacak

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği "Bir Zamanlar Çukurova"nın 94. bölüm öncesinde yayınlanan ikinci fragmanında şoke eden gelişmeler yer alıyor.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın 94. bölüm öncesinde yayınlanan ikinci fragmanında şoke eden gelişmeler yer alıyor.

Perşembe gecelerine aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı toprakların hikayesini getiren dizide bu hafta ilginç bir buluşma var! Hamilelik kontrolü için doktora giderken kaza yapan Züleyha, uzun süre hastanede kalıyor.

Yaşam mücadelesini kazanmasının ardından, Demir ve konaktakilerin ihtimamlı bakımı ile de kısa sürede ayağa kalkıyor. Ancak, daha sonra yapacağı bir görüşme, Çukurova’da yeniden tansiyonu yükseltecek !

Züleyha ve Fikret’in bu samimi buluşması gözlerden uzak bir yerde gerçekleşmiş olsa bile, gizli kalamaz. Ve Çukurova’da sınırsız aşklar, yeniden ölümüne kavgaları başlatır !

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle Perşembe 20.00’DE ATV’de.

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat