Ana SayfaKültür SanatBize Müsaade filminden yeni görüntüler yayınlandı

Bize Müsaade filminden yeni görüntüler yayınlandı

Hann Yapım’ın yapımcılığını yaptığı ve Giray Altınok’un kaleme aldığı Bize Müsaade filminden yeni görüntüler yayınlandı. Eğlenceli kahkaha dolu görüntüler merak uyandırdı.

Hann Yapım’ın yapımcılığını yaptığı ve Giray Altınok’un kaleme aldığı Bize Müsaade filminden yeni görüntüler yayınlandı.

Eğlenceli kahkaha dolu görüntüler merak uyandırdı.

Film 30 Temmuz Cuma günü izleyiciyle buluşacak.

Biri yönetmen, biri oyuncu ve biri senarist olan TV sektöründen 3 yakın arkadaşın hikayesini konu alan ‘Bize Müsaade’ filminden yeni görüntüler yayınlandı.

200 kişilik ekiple sıfırdan yapılan hastanede çekimleri tamamlanan film, Hann Yapım farkıyla 30 Temmuz Cuma günü sinema severlerin karşısına çıkacak.

Filmden kısa görüntülerin yayınlanmasıyla sinemaseverleri heyacanlı bir bekleyiş aldı.

Filmde Giray Altınok, Fırat Albayrak, Sami Aksu, Ali Düşenkalkar, Ferit Aktuğ, Ferdi Sancar, Ferit Al, Deniz Karaoğlu, Elit Andaç ve Gizem Ünsal gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Bize Müsaade 30 Temmuz Cuma günü vizyona giriyor.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat