42.3 C
Antalya
Ana SayfaJetsetBritney Spears’tan babasıyla ilgili kan donduran itiraf !

Britney Spears’tan babasıyla ilgili kan donduran itiraf !

Ünlü şarkıcı Britney Spears, babasının vasiliğini almasının ardından açtığı davanın ardından ilk kez mahkeme karşısına çıktı. 13 yıl sonra mahkeme karşısına çıkan dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, "Bu vasilik bana yarardan çok zarar veriyor."

Ünlü şarkıcı Britney Spears, babasının vasiliğini almasının ardından açtığı davanın ardından ilk kez mahkeme karşısına çıktı.

13 yıl sonra mahkeme karşısına çıkan dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, ‘Bu vasilik bana yarardan çok zarar veriyor. Bir hayata sahip olmayı hak ediyorum…

Yaptığım işte harikayım. Tek istediğim kazandığım paraya sahip olmak ve hikayemi dünyayla paylaşmak. Duyulabilmek istiyorum’ dedi.

The Guardian’ın haberine göre; Babasının vasiliğini alması ile zorlandığını evlenmesini ve çocuk sahibi olmasını engellediğini ifade etti.

Çocuk sahibi olabilmek için doğum kontrolünü sonlandırmak istediğini, ancak doktora gitmesine izin verilmediğini belirten Spears, erkek arkadaşının arabasına binmesinin yasak olduğunu ve bazı arkadaşlarıyla görüşmesinin engellendiğini ifade etti.

Spears, şunları söyledi: ‘Tüm dünyaya iyi ve mutlu olduğumu söyleyerek yalan söyledim. Çok tehditkar ve korkutucuydu… Buraya kimsenin kölesi olmak için gelmedim.

Çalışabilir durumdaysam kimsenin vasiliği altında olmamalıyım. Yasaların değişmesi gerekiyor. Dolu bir hayat yaşayabileceğimi düşünmüyorum.’

Babası James Spears’ın avukatı Vivian Thoreen, yaptığı açıklamada müvekkili hakkında “Kızının acı çektiğini ve bu kadar çok acı çektiğini gördüğü için üzgün. Spears kızını seviyor ve onu çok özlüyor” ifadesini kullandı.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat