Ana SayfaCaddeBüşra Develi neyden ve neden nefret ediyor ?

Büşra Develi neyden ve neden nefret ediyor ?

Atv'de ekrana getirilen Akıncı dizisinde Şükrü Özyıldız ile başrollerini paylaşan Büşra Develi verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Gereksiz samimiyetten hoşlanmadığını söyleyen Develi, ‘Direkt canım cicimle girilen değil de, zamanla verilen değeri gerçekçi buluyorum. Hiç tanışmadan edilen tatlım, şekerim laflarından o kadar nefret ederim ki…’ dedi.

Güzelliği ile bütün dikkatleri üzerine çeken, Akıncı dizisinde hayat verdiği Nergis karakteri ile izleyici karşısına çıkan Büşra Develi, Harper’s Bazaar dergisinin nisan sayısına kapak oldu. Dergi için röportaj veren Develi, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

‘Soğuk ve mesafeli olmak veya öyle bilinmek daha mı kolay sence? Gereksiz samimiyetin önüne geçmek için özellikle…’ sorusuna yanıt veren güzel oyuncu Büşra Develi, şu ifadeleri kullandı:

‘Bizim topluluk halinde yaşayan toplumlarda samimiyet seni hiç beklemediğin yerlere götürebilecek bir şey.

O yüzden, zaten sağlıklı olan ve olması gereken bu gibi geliyor bana. Benim samimi diye adlandırdığım şey farklı.

‘TATLIM, ŞEKERİM LAFLARINDAN NEFRET EDERİM’

Direkt canım cicimle girilen değil de, zamanla verilen değeri gerçekçi buluyorum. Hiç tanışmadan edilen tatlım, şekerim laflarından o kadar nefret ederim ki… Böyle insanlar çok kişisel alanıma girmiş gibi hissederim. Kişisel sınırları iyi korumak lazım.’

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat