Ana SayfaCadde OnlineCaddeCan Yaman ve Diletta Leotta çifti aşk tatiline çıktı

Can Yaman ve Diletta Leotta çifti aşk tatiline çıktı

Can Yaman ve İtalyan sevgilisi Diletta Leotta birlikte tatil yapıyor. Geçtiğimiz günlerde Diletta Leotta’nın iş insanı Ryan Friedkin ile samimi pozları ortaya çıkmıştı.

Can Yaman ve İtalyan sevgilisi Diletta Leotta birlikte tatil yapıyor. Geçtiğimiz günlerde Diletta Leotta’nın iş insanı Ryan Friedkin ile samimi pozları ortaya çıkmıştı.

O görüntülerin ikilinin aşk yaşamadan önce çekildiği öğrenildi. Oyuncu Can Yaman ile sevgilisi Diletta Leotta ile ilgili geçtiğimiz günlerde çeşitli iddialar ortaya atılmıştı.

Can Yaman’ın İtalyan sevgilisi Diletta Leotta’nın iş insanı Ryan Friedkin’le samimi bir pozu sosyal medyada yayınlanmış ve Can Yaman’a ihanet ettiği iddia edilmişti.

Evlilik planları yapan Yaman ile Leotta Como Gölü’nde aşk tazeledi. Geçen günlerde İtalya’daki oturum izni için birkaç günlüğüne İstanbul’a gelen oyuncu Roma’ya döner dönmez sevgilisine koştu.

Evlilik planları yapan Yaman ile Leotta Como Gölü’nde aşk tazeledi.

Geçen günlerde İtalya’daki oturum izni için birkaç günlüğüne İstanbul’a gelen oyuncu Roma’ya döner dönmez sevgilisine koştu.

ÖPÜŞME FOTOĞRAFLARI ESKİYMİŞ

Öte yandan Diletta Leotta’nın iş insanı Ryan Friedkin’le samimi bir pozu yayınlanmış ve güzel sunucunun Yaman’a ihanet ettiği öne sürülmüştü.

Fotoğrafın Can Yaman’la ünlü sunucu aşk yaşamaya başlamadan önce çekildiği ortaya çıktı.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat