Ana SayfaJetsetCarter Reum için "Her yönümle beni sayıp seviyor"

Carter Reum için “Her yönümle beni sayıp seviyor”

Yatılı okuldayken uğradığı istismar nedeniyle travma yaşayan Paris Hilton nişanlısına övgüler yağdırdı.

Yatılı okuldayken uğradığı istismar nedeniyle travma yaşayan Paris Hilton nişanlısına övgüler yağdırdı. Paris Hilton şubatta nişanlandığı finansçı Carter Reum için “Her yönümle beni sayıp seviyor” dedi.

“Bugün de ilişkilerimi etkiliyor”

ABD’li ünlü sosyetik Paris Hilton 1990’larda yatılı okuldayken istismara uğradığını ve bunun kendisinde travma sonrası stres bozukluğuna neden olduğunu söylemişti.

Paris Hilton, ‘The Times’ gazetesine yazdığı yazıda da bu konuyla ilgili şunları anlattı: “Yatılı okulda yaşadığım cehennem, tam bir sözlü, duygusal ve psikolojik istismarı içeriyordu.

Bu problem, bugün bile benim ilişkilerimi etkiliyor.”

“Yuva kurup anne olacağım”

Paris Hilton şubat ayında nişanlandığı risk sermayedarı Carter Reum’a da övgü yağdırdı: “Carter çok özel, halden anlayan bir insan. Sadece travmatik hayatım değil, renkli bir flört geçmişine de sahip olduğum biliniyor.

Ama Carter bunları hiç problem etmeyecek olgunlukta. Bana her özelliğimle saygı duyuyor ve beni ben olduğum için çok seviyor. Onunla evlenip anne olmak istiyorum.”

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat