Ana SayfaYaşam OnlineKültür SanatChristina Ricci, Matrix 4’ün kadrosunda

Christina Ricci, Matrix 4’ün kadrosunda

Matrix 4’ün kadrosunda Oyuncu Christina Ricci’nin olduğu öğrenildi. Film, 22 Aralık’ta sinemalarda ve HBO Max’te aynı anda yayınlanacak.

Matrix 4’ün kadrosunda Oyuncu Christina Ricci’nin olduğu öğrenildi. Film, 22 Aralık’ta sinemalarda ve HBO Max’te aynı anda yayınlanacak.

Henüz adı belli olmayan ve geçici olarak Matrix 4 olarak adlandırılan devam filminde, adı daha önce kadroda duyurulmayan oyuncu Christina Ricci’nin rol aldığı öğrenildi.

Beyazperde’nin haberine göre Ricci, Keanu Reeves (Neo), Carrie Anne-Moss (Trinity), Jada Pinkett-Smith (Niobe), Daniel Bernhardt (Agent Johnson) ve Lambert Wilson (The Merovingian) gibi isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuna katılmış oldu.

Seride ilk kez rol alacak oyuncular arasında ise Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra ve Jonathan Groff gibi isimler yer alıyor.

Matrix 4, yönetmen Lana Wachowski ve Christina Ricci’yi yeniden bir araya getiriyor. Henüz resmi bir adı olmayan Matrix 4, 22 Aralık’ta sinemalarda ve HBO Max’te aynı anda yayınlanacak. Film, Türkiye’de de aynı tarihte gösterimde olacak.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat