Ana SayfaCaddeDemet Akalın 2 milyon lira değerindeki yeni arabası ile...

Demet Akalın 2 milyon lira değerindeki yeni arabası ile görüntülendi! ‘Eşim kandırdı…’ dedi

Öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelen ve kısa sürede alışverişini tamamlayan Akalın, Markalar Sokağı'nda karşılaştığı basın mensuplarının objektiflerine poz verdikten sonra muhabirlerin sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

Ünlü sanatçı Demet Akalın geçtiğimiz gün İstinyePark’da objektiflere takıldı.

Öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelen ve kısa sürede alışverişini tamamlayan Akalın, Markalar Sokağı’nda karşılaştığı basın mensuplarının objektiflerine poz verdikten sonra muhabirlerin sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

Akalın 2 milyon lira değerindeki yeni arabası ile dikkat çekti.

Ülkemizin son günlerde yaşadığı üzücü orman yangınlarında etkilenen vatandaşlarımız için yardım kampanyaları düzenleyen başarılı şarkıcı, “Gerçekten kaç gündür neler yaşadık, neler gördük.

Çok üzgünüm, ciğerlerimiz yandı. Allah bir daha yaşatmasın, devam eden yangınlarda inşallah en kısa sürede söner ve insanlar rahat bir nefes alır” dedi.

Doğum günü alışverişi

Bir arkadaşının doğum günü için alışverişe geldiğini söyleyen Akalın, vale noktasından yeni aracını teslim alırken muhabirlerin “Hayırlı olsun” dileklerini de kabul etti.

İki araba sattım bunu aldım

“Arkadaşlar iki aracımı sattım ve bu yeni arabayı aldım ama araç seçimini Okan yaptı. Konserlere bununla gideriz falan diyerek beni kandırdı ama ben pek sevmedim. Yaz sezonu geçsin değiştireceğim” dedi.

2 milyon yeni araba

Yaklaşık değeri 2 milyon lira olan aracına binen Akalın, gazetecilere teşekkür ettikten sonra alışveriş merkezinden ayrıldı.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat