Ana SayfaGüncelDemre’de her arızada sular kesilmeyecek

Demre’de her arızada sular kesilmeyecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ekipleri Demre’de içme suyu hatlarına yönelik yeni bir çalışma gerçekleştirdi.

ASAT içme suyu hattına yeni vana imalatı yaptı. Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ekipleri Demre’de içme suyu hatlarına yönelik yeni bir çalışma gerçekleştirdi.

Yapılan çalışma ile içme suyu hattındaki arıza durumlarında yalnızca arızalı noktaya ait bölümde su akışı duracak.

Abone sayısının fazla olduğu, yoğun su tüketimi olan bölgelerde su kesintisi yaşanmadan sorun çözülebilecek.

Demre ilçe merkezini besleyen 315’lik ana içme suyu hattına bağlı şebekede arıza meydana gelmesi durumunda zaman zaman geniş çaplı su kesintileri yaşanıyordu.

ASAT sorunun çözümü için harekete geçti. Hat boyunca su sağlanan bölgede özellikle abone sayısı açısından kalabalık olan mahallelerde kesinti yaşanmaması için hat üzerinde yeni vana imalatı yapıldı.

ARIZALI NOKTADA SU AKIŞI KESİLECEK

Gerçekleştirilen çalışma ile birlikte olası içme suyu şebeke arızalarında bütün bölge etkilenmeden sadece arızalı noktaya ait kısımda su akışı durdurularak onarımı gerçekleştirmek mümkün olabilecek.

Sahadaki ASAT Demre Şube ekipleri vana çalışması ile birlikte aynı şebekede yaşanan bir su arızasına da müdahale ederek sorunu giderdi.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat