Ana SayfaCadde OnlineCaddeDeniz Akkaya, inancıyla ilgili gelen sorulara sinirlendi

Deniz Akkaya, inancıyla ilgili gelen sorulara sinirlendi

Instagram'da hayranlarıyla soru-cevap yapan Deniz Akkaya, inancıyla ilgili gelen sorulara sinirlendi.

Manken Deniz Akkaya, Instagram’da takipçileriyle soru-cevap yaptı. Akkaya, kendisine din üzerinden eleştirilerde bulunun takipçilerinden birine sert bir yanıt verdi.

“CEVAP SANA VAHİY YOLUYLA GELİR”

Ünlü model, önce “Kendini Müslüman hissediyor musun?” sorusuna “Hayırdır kardeşim, ne dangalakça soru bu! Aklını alırım, cevap sana vahiy yoluyla gelir. Zevzek senin gibiler Müslümanlık diye yeni bir din uydurdu ben ona tabii ve ait değilim.” diyerek yanıt verdi.

“YOK BİZ İNEĞE TAPIYORUZ”

Ardından yine bir “Müslüman mısınız?” sorusu gelince bu sefer kısa bir video çekti. Akkaya, paylaşımında “En bayıldığım sorular yine gelmiş değilim aşkım; benim anneannem Hintliydi, biz o yüzden ineğe tapıyoruz.” dedi.

Bu konuda eleştiri alan Akkaya, daha sonra ise bir açıklama daha yaparak şunları dedi: “Sizin kafanızda yarattığınız yeni şekil Müslümanlığa ait değilim.”

“BENİM YOLUM RUMİ VE ATATÜRK YOLU”

Akkaya, kendisine din üzerinden gelen eleştirilere bir yanıt daha verip, “Benim yolum Rumi ile Mustafa Kemal Atatürk’ ile aynı yoldur.” diye not düştü.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat