Ana SayfaCaddeDerya Şensoy ile Celal Can Algül aşklarını ilan etti...

Derya Şensoy ile Celal Can Algül aşklarını ilan etti !

Oyuncu Derya Şensoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Tekirdağlı iş insanı Celal Can Algül ile aşk yaşadığını itiraf etti. Geçtiğimiz yıl kendisi gibi oyuncu olan Sarp Levendoğlu’yla üç yıllık ilişkisini sürpriz bir şekilde bitiren Derya Şensoy, yeni bir aşka yelken açmıştı.

Oyuncu Derya Şensoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Tekirdağlı iş insanı Celal Can Algül ile aşk yaşadığını itiraf etti.

Geçtiğimiz yıl kendisi gibi oyuncu olan Sarp Levendoğlu’yla üç yıllık ilişkisini sürpriz bir şekilde bitiren Derya Şensoy, yeni bir aşka yelken açmıştı.

Derya Baykal ve Ferhan Şensoy’un kızları Şensoy ile sevgilisi Celal Can Algül, geçtiğimiz mayıs ayında ilk kez Cihangir’de objektiflere yakalanmıştı.

ROMANTİK PAYLAŞIM

Aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiçeği burnunda sevgililer, sosyal medyada aşklarını ilan ettiler.

Celal Can Algül, Instagram hesabından paylaştığı gönderiye, “Taze söğüt dalısın” yorumunu yaptı. Sevgilisi, bu paylaşıma kalp emojisiyle karşılık verdi.

Derya Şensoy ise “Bozcaada’dan yakın zaman tbt’si. Yana kaydırınca saçımın içinde saklanan biri var” mesajını yazdı.

Celal Can Algül aynı şekilde kalp emojili yorum bıraktı.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat