Ana SayfaCaddeDidem Soydan ile Burak Deniz’den ayrılık iddialarına yanıt !

Didem Soydan ile Burak Deniz’den ayrılık iddialarına yanıt !

İlişkilerini noktaladıkları konuşulan Didem Soydan-Burak Deniz çifti, kural bozdu. Aşklarını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden ikili, birlikte çekilen fotoğraflarını kalp emojisi ile paylaşarak, "Ayrılık yok" mesajı verdi.

Ünlü manken Didem Soydan ile Burak Deniz’in yollarını ayırdığı iddia edildi. Ayrılık sebebinin, oyuncu Deniz’in rol arkadaşı Alina Boz olduğu öne sürüldü.

Geçtiğimiz günlerde muhabirlerin, ‘kıskançlık’ iddialarıyla ilgili sorularına, “Özel hayatımla ilgili konuşmuyorum biliyorsunuz. Benden laf alamazsınız!” demekle yetinen Didem Soydan, sevgilisi ile kamera karşısına geçti.

Özel hayatlarını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden ikiliden Deniz, birlikte çekilen fotoğraflarını Instagram’dan paylaşarak, adeta kural bozdu.

Ünlü oyuncu, kalp emojisiyle yayınladığı gönderi ile takipçilerine, “Ayrılık yok” mesajı verdi.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat