Ana SayfaCadde OnlineCaddeDilan Çiçek Deniz dondurma reklamından 500 bin TL kazandı...

Dilan Çiçek Deniz dondurma reklamından 500 bin TL kazandı !

Son dönemde Çukur ve Alev Alev dizilerinin yanı sıra Garanti Bankası ve Avon reklamlarında boy gösteren Dilan Çiçek Deniz, bu kez dondurma reklamlarıyla ekranlara gelecek.

Son dönemde Çukur ve Alev Alev dizilerinin yanı sıra Garanti Bankası ve Avon reklamlarında boy gösteren Dilan Çiçek Deniz, bu kez dondurma reklamlarıyla ekranlara gelecek. Ünlü oyuncuya bu anlaşma için 500 bin TL ödendiği kaydedildi.

Dilan Çiçek Deniz, dünyaca ünlü İspanya dizisi La Casa de Papel ile iş birliği yapılan reklam filminde dondurma dolu bir kasaya ulaşmaya çalışıyor.

Ünlü oyuncu, “Böylesine önemli bir iş birliğinin bir parçası olmaktan, son derece keyifli bir çekim süreci sonunda çıkan, bu haz ve macera dolu reklam kampanyasında yer almaktan çok mutluyum” dedi.

Son olarak Show TV’de yayınlanan Alev Alev dizisinde rol alan Dilan Çiçek Deniz’in, oynadığı dondurma reklamından 500 bin TL ücret aldığı öğrenildi.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat