Ana SayfaCadde OnlineMedyaFriends’in yayınlanacak özel bölümü için oyuncuların aldığı ücretler belli...

Friends’in yayınlanacak özel bölümü için oyuncuların aldığı ücretler belli oldu

Friends’in 27 Mayıs’ta yayınlanacak özel bölümü için oyuncuların aldığı ücretler belli oldu. Oyuncular 27 Mayıs’ta yayınlanacak özel bölüm için alacağı ücret ise 2.5-3 milyon dolar arasında olacak.

Friends’in özel bölümünün tanıtımı yayınlandı. HBO Max, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer‘ın yıllar sonra bir araya geldiği Friends özel bölümü “Friends: The Reunion” adıyla HBO Max’in lansmanının birinci yıl dönümünde, normal yayınlanması planlanan zamandan tam bir yıl sonra, 27 Mayıs’ta izleyicilerle buluşacak.

Friends’in özel bölümü için oyuncuların alacağı ücret belli oldu. Oyuncular 27 Mayıs’ta yayınlanacak özel bölüm için alacağı ücret ise 2.5-3 milyon dolar arasında olacak.

Bununla birlikte, sendikasyondan gelirinin eklenmesiyle her oyuncu 20 milyon dolar daha gelir elde edecek.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat