39.3 C
Antalya
Ana SayfaCaddeGizem Özdilli, kozmetik sektörüne adım attı

Gizem Özdilli, kozmetik sektörüne adım attı

Daha önce bir çok ünlü markayla önemli işlere imza atan Gizem Özdilli,bu kez kendi adına hazırlanan collection ile kozmetik sektörüne adım attı.

Efex Cosmetic şirketi, ‘Bir Gizeminiz Olsun’ sloganıyla 2021 Gizem Özdilli collection’unu piyasaya çıkardı. Uzun bir çalışmanın ardından piyasaya çıkarılan ürünler Gizem Özdilli’nin zevklerine göre tasarlandı.

Bir çok ünlü ismin arasından bu collection’a Efex Cosmetic tarafından layık görülen Gizem Özdilli, ‘bana teklif geldiğinde çok mutlu oldum. Yıllardır bu sektörün içindeyim.

Aslında bu collection da kozmetik sektöründe bir ilke de benim sayem de imza atıldı. Mesela alkolsüz krem parfüm ( solid parfüm) ilk benim isteğimle Türkiye’de üretildi.

Diğer ürünlerimizi de büyük özveri ve uzun süren bir çalışmanın ardından kaliteyi ön planda tutarak tasarladık. İçime sinmeyen hiç bir ürüne onay vermedim.

Ben kullanmayacağım hiçbir şeyi bu güne kadar önermedim. Hazırladığımız bu ürünler büyük bir titizlikle ortaya çıktı gönül rahatlığıyla herkes kullanabilir ‘ dedi.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat