Ana SayfaTeknolojiGoogle ‘doğrulanmış aramalar’ özelliğini duyurdu

Google ‘doğrulanmış aramalar’ özelliğini duyurdu

Teknoloji devi Google, hangi şirketin aradığına dair detaylı bilgiler verebilen 'doğrulanmış aramalar' özelliğini duyurdu.

ABD merkezli teknoloji devi Google, hangi şirketin aradığına ilişkin detaylı bilgiler verebilen ‘doğrulanmış aramalar’ özelliğini yayınladı.

Google’ın kendi geliştirdiği Telefon uygulaması için yayınlanan yeni özellik, şu an için sınırlı sayıda ülkede kullanıma sunuldu.

‘Verified Calls’ ismi verilen yeni özellik ile birlikte kullanıcılar, gelen aramaların hangi şirketten geldiğini öğrenebilecek.

Arayan şirket Google tarafından onaylanmış bir şirketse şirketin adı, logosu, arama nedeni ve onay sembolü kullanıcıların karşısına çıkacak.

Henüz ABD, Meksika, İspanya ve Hindistan’da hizmete giren yeni özelliğin, ilerleyen zamanlarda tüm ülkelerde kullanıma sunulması bekleniyor.

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat