Ana SayfaCadde OnlineCaddeHadise’den flaş Eurovision açıklaması !

Hadise’den flaş Eurovision açıklaması !

Hadise’den flaş Eurovision açıklaması! “Kimse bana teklif etmedi” dedi rotasını Belçika’ya çevirdi. Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ile ayrıldığı yönündeki iddialarla gündemden düşmeyen Hadise, şimdi ise Eurovision açıklamasıyla çok konuşuldu.

Hadise’den flaş Eurovision açıklaması! “Kimse bana teklif etmedi” dedi rotasını Belçika’ya çevirdi.

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ile ayrıldığı yönündeki iddialarla gündemden düşmeyen Hadise, şimdi ise Eurovision açıklamasıyla çok konuşuldu.

Popçu Hadise, uzun süredir göremediği annesi Gülnihal Açıkgöz ve babası Hasan Açıkgöz’ü ziyaret etmek için doğup, büyüdüğü Belçika’ya gitti.

Belçika’da ‘MNM Radyo’da Peter Van de Veire’in programına konuk olan Hadise, samimi açıklamalarda bulundu.

2009’da “Düm Tek Tek” ile Türkiye’yi temsil eden ve 4’ncü olan şarkıcı, “Belçika adına Eurovision Şarkı Yarışması’na neden katılmayayım ki? Belçika için Eurovision’a gitmek istiyorum ama kimse bana teklif etmedi” dedi.

35 yaşındaki ünlü şarkıcı, kendisine gelen tepkilerin ardından sosyal medya hesabından konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat