Ana SayfaHamilelikHamilelik döneminde hem bebeğinize hemde kendinize zarar vermemek adına...

Hamilelik döneminde hem bebeğinize hemde kendinize zarar vermemek adına dikkat etmeniz gerekenler

Hamileyken az da olsa alkol tüketebileceğinizi düşünüyorsanız da bunun bebeğinize çok fazla zarar vereceğinizi unutmayın.

Hamileyken canınız çok istese de alkol içmenin bebeğinizde kalıcı hasarlara neden olabileceğini biliyor musunuz ?

Hamileyken az da olsa alkol tüketebileceğinizi düşünüyorsanız da bunun bebeğinize çok fazla zarar vereceğinizi unutmayın.

İngiltere’nin önde gelen çocuk hastalıkları uzmanları,hamilelik sırasında kısıtlı da olsa alkol tüketiminin sigara içmek veya esrar çekmek kadar; hatta onlardan daha fazla tehlikeli olabileceğini açıkladı.

Her yıl dünyaya gelen bebeklerin yüzde 1’inin annelerinin hamilelik sırasında alkol tüketmelerinden kaynaklanan sağlık sorunları yaşadıklarını belirten Dr. Neil Aiton, alınan alkol nedeniyle bebeğin sinir sisteminde kalıcı hasar olabileceğine dikkat çekti.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat