Ana SayfaCadde OnlineCaddeHande Erçel: Öğrenmeye ve değişmeye devam ediyorum

Hande Erçel: Öğrenmeye ve değişmeye devam ediyorum

Son dönemde ‘Sen Çal Kapımı’ dizisindeki partneri Kerem Bürsin ile (34) yaşadığı aşkla konuşulan güzel oyuncu Hande Erçel (27), Vogue dergisine röportaj verdi. Erçel, verdiği pozlarla ve açıklamalarıyla bir kez daha magazin gündemine oturdu.

Son dönemde ‘Sen Çal Kapımı’ dizisindeki partneri Kerem Bürsin ile (34) yaşadığı aşkla konuşulan güzel oyuncu Hande Erçel (27), Vogue dergisine röportaj verdi.

Erçel, verdiği pozlarla ve açıklamalarıyla bir kez daha magazin gündemine oturdu.

Kerem Bürsin ile aşk yaşadığını uzun süre gizlemesinin ardından geçtiğimiz ay kabul eden ve mutlu olduklarını söyleyen Hande Erçel, Vogue dergisine verdiği röportajda hem özel hayatı hem de iş hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Hande Erçel, röportajında “Sanırım çok yakınlarım dışında kimse üzgün olduğum zamanlarda çok fazla güldüğümü, saçmaladığımı bilmez.

Gece denize girmek ve hiç durmadan dans etmek, sorunlarımın üstesinden gelebilmek için kullandığım yöntemlerden bazıları” dedi.

“Kendimi en iyi hissettiğim yer orası”

“En çok sevdiğim şey resim yapmak” diyen Hande Erçel, “Boyaların içinde kaybolduğum, ruhumu beslediğim ve kendimi en iyi hissettiğim yer orası…”

“Bu tutkumu sergiye dönüştürme niyetim uzun zamandır var. En yakın zamanda hayata geçirmeyi planlıyorum.” ifadelerini kullandı.”

Pozlarıyla hayranlarını mest eden Erçel, “Benim de yataktan çıkmak istemediğim günler oluyor.

Öyle günlerde kendime biraz izin verip o duyguyu yaşıyorum…”

“Sonrasında kendime, bana benden başka kimsenin faydası olmayacağını hatırlatarak, hayatımın merkezine kendimi alıp motive olmaya çalışıyorum” dedi.

“Değişmeye devam ediyorum”

Erçel işiyle ilgili ise şunları söyledi: “Setlerde çok ciddi bir sorumluluğu üstlenmeyi, ekiple uyum içinde çalışmanın önemini, geçirilen uzun çalışma saatlerinden sonra sabırlı ve anlayışlı kalabilmeyi, çalışma arkadaşlarımla empati kurmanın önemini öğrendim. Hala da öğrenmeye ve değişmeye devam ediyorum…”

Belli bir tanınırlığa ulaştıktan sonra iyi kötü çok fazla eleştiriyi sindirip bu eleştirileri kendimi geliştirmek için avantaja dönüştürmeye çalışmak beni ilk zamanlarda çok zorladı.

Her karakterle birlikte yeni bir kapı aralanıyor ve her birinde ayrı yönler, ayrı duygular keşfediyorsunuz.”

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat