Ana SayfaCaddeHarbiye Açıkhava'da alkışlar Edis'e ! Konser gelirini AHBAP'a bağışladı

Harbiye Açıkhava’da alkışlar Edis’e ! Konser gelirini AHBAP’a bağışladı

Popçu Edis, Harbiye Açıkhava sahnesinde şarkıları, dansları ve sahne şovlarıyla 7'den 70'e kendisini dinlemeye gelen herkesi kendisine hayran bıraktı. Ünlü popçu “Tüm biletler AHBAP aracılığıyla ihtiyacı olanlara iletilecek” dedi.

Başarılı popçu Edis, Gergedan Yapım ve Hype events organizasyonuyla Harbiye Açıkhava sahnesinde şarkıları, dansları ve sahne şovlarıyla 7’den 70’e kendisini dinlemeye gelen herkesi kendisine hayran bıraktı.

Bir ara hiçbir araya gelemeyeceğimizi düşünüyordum

Perişanım şarkısıyla sahneye çıkan Edis şarkıları ve danslarıyla Açıkhava sahnesini salladı. Edis’e Kainat şarkısında ise Ekin Beril ve anıl Piyancı eşlik etti.

Sahnede kaldığı sürece 24 şarkı seslendiren Edis sahnede yaptığı konuşmada pandemi nedeniyle hayranlarıyla bir daha bir araya hiç gelemeyeceğini düşündüğünü söyleyerek “Çok uzun zamandır uzak kaldık birbirimizden bir ara hiçbir araya gelemeyeceğimizi düşünüyordum” dedi.

Hepimiz çok üzgünüz

Ülkemizdeki yangınlar ilgili de konuşan Edis “Hepimiz çok üzgünüz. Herkesin hassasiyetini biliyorum, zor günlerden geçiyoruz. Bu hataların tekrar yaşanmamasını istiyoruz.

Öncelikle hayatını kaybeden tüm canlılarımızı anıyorum ve orda canla başla mücadele eden emekçi halkımıza da selam olsun. Burada bugün aldığınız tüm biletler AHBAP aracılığıyla ihtiyacı olanlara iletilecek” dedi.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat