Ana SayfaSağlık OnlineSağlıkJeunesse 24K Dimnd diş macunu ile elmas dişler

Jeunesse 24K Dimnd diş macunu ile elmas dişler

Siyah rengiyle fark yaratan DIMND, beyazlatma özelliğinin yanı sıra hassas dişlerde de güvenli bir kullanım sunuyor.

ABD menşeili dünyanın en en büyük 14. network marketing şirketi olan ve ürünlerini dünyanın dört bir köşesinde distribütörleri aracılığı ile tüketicilerle buluşturan Jeunesse Global, ödüllü Türk hekiminin geliştirdiği DIMND diş macunu ile de yerel üretime destek veriyor.

Siyah rengiyle fark yaratan DIMND, beyazlatma özelliğinin yanı sıra hassas dişlerde de güvenli bir kullanım sunuyor.

DIMND’ın içeriğindeki aktif karbon ile düzenli fırçalamada elmas gibi beyaz ve parlak dişlere sahip olunurken, eugenol (karanfil yağı), silika hidrat ve sodyum florür ile de diş hassasiyetinde azalma, yüzeydeki lekeleri çıkarma ve diş minesini koruma gibi de birçok diş problemine çözüm oluyor.

Günlük bakımımızın en parıltılı dakikalarına ortak olacak DIMND, diş ve diş etlerinin nazikçe arındırması ve anti bakteriyel yapısı ile de tercih ediliyor.

Diş rengini açmaya destek formülü, bakteri, plakların giderilmesi ve oluşumunu engellemesi, uzun süre sağladığı ferahlık ve kötü nefesle mücadelesi ile tam bir savaşçı olan DIMND, paraben ve triklosan gibi maddeleri içermemesi ile de güven veriyor.

İngiltere Parlementosu İnternational Award of Excellence ödüllü Diş hekimi tarafından geliştirildi.

İngiltere parlementonsu International Award of Excellence ödüllü diş hekimi Dt. Eyüp Çelik tarafından Türkiye’de formüle edilen DIMND, Rusya ve Ukrayna’nın ardından çok yakında Ortadoğu ve Avrupa’da 72 ülkede satışa sunulacak. Bu çalışma ile Orta Doğu ve Avrupa Bölgesi’nde ilk defa yerel üretim bir ürün tüketicilerle buluşmuş olacak.

- Sponsor Alanı -

Bu sitede yer alan uzman görüşleri de dahil olmak üzere tüm içerikler genel bilgi niteliği taşımakta olup hiçbiri tavsiye ve öneri amacı taşımamaktadır. Ayrıca burada yer alan bilgiler tıbbi tanı veya tedaviye ilişkin tavsiye niteliği taşımadığı gibi hekim/uzman tavsiyesinin yerine geçme amacı da taşımamaktadır. İçeriklerde yer alan herhangi bir bilgiyi uygulamadan önce konuyla ilgili bir hekime/uzmana danışmak okuyucunun sorumluluğundadır.

- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat