Ana SayfaİlişkilerKadınların hoşlandığı erkek tipleri hangileridir ?

Kadınların hoşlandığı erkek tipleri hangileridir ?

Erkeklerin hiç ilgisini çekmeyen bazı şeyler kadınlar tarafından çekici ve güzel bulunabilir. Kadınların hoşlandığı erkek tiplerinden biri sporcu erkeklerdir.

Erkeklerin hiç ilgisini çekmeyen bazı şeyler kadınlar tarafından çekici ve güzel bulunabilir. Kadınların hoşlandığı erkek tiplerinden biri sporcu erkeklerdir.

Kusursuz bir vücuda sahip olan, spor ile kendine bakan erkekler kadınların en hoşlandığı tiplerdendir.

Kadınlar nedendir bilinmez iyi erkekler yerine kötü erkeklerden daha çok hoşlanırlar. Onlarda şeytan tüyü mü vardır nedir, hiçbir şeye değer vermeyen, asi erkekleri kadınlar Sevrler.

Genelde iyi erkekleri dertleşip kötü erkeklere aşık olurlar.Belki de bu erkeklerin özgür ruhlarından kaynaklanıyor olabilir.

Erkekler sanatçı erkeklere de bayılırlar. Onların yazdıkları bir şiir, ya da çaldıkları bir çalgı aleti beklide kadınlara romantizmi çağrıştırıyordur.

Ayrıca sanatçı erkeklerin entelektüel kişilikleri ve görünüşleri de kadınlar tarafından çekiçi bulunur.

Kadınlar güzel yemek yapan mutfakta becerikli olan erkeklere de bayılırlar. Bir erkeğin elinden yemek yemek özellikle kendisi için özel yapılmışsa kadınların çok hoşuna gider.

Tabi ki doktorlar. Doktorlar her zaman kadınlar tarafından çekici bunan erkeklerdendir. Hiç bir kadın bir doktorun evlenme teklifine hayır demez.

Özellikle yakışıklı bir doktorun kendilerinin sorunları ile ilgilenmesi hoşlarına gider. Doktorları hem çekici hem de zeki bulurlar.

Kadınlar hayvan sever erkekleri de severler. Bir köpek ya da kedi besleyen erkekler ilgilerini çeker. Onların belki de merhametli oluşu kadınları onlara doğru iter. Kendilerine karşı da böyle sevgi dolu olabileceğini düşünürler.

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat