Ana SayfaİlişkilerKarşınızda ki erkeğin sizinle flört ettiğine dair belirtileri nasıl...

Karşınızda ki erkeğin sizinle flört ettiğine dair belirtileri nasıl anlarsınız ?

Kadın erkek ilişkilerinde kadınların en sık rastladığı sorunlardan biri de karşısındaki erkekten bir türlü emin olamamaktadır. Bakıldığında kadınların çok daha anlaşılmaz ve karmaşık olduğu söylense de erkeklerin de kadınlardan pek bir farkının olmadığı oldukça aşinadır.

Kadın erkek ilişkilerinde kadınların en sık rastladığı sorunlardan biri de karşısındaki erkekten bir türlü emin olamamaktadır.

Bakıldığında kadınların çok daha anlaşılmaz ve karmaşık olduğu söylense de erkeklerin de kadınlardan pek bir farkının olmadığı oldukça aşinadır.

Özellikle ilişkilerin başlarında henüz flört aşamasında erkeğin kadınla flört edip etmediği oldukça muallakta kalmaktadır.

Bir zaman oldukça arkadaş gibi davranan başka bir zaman da sanki flört ediyormuş gibi konuşan erkekler de aslında ne istediğini bilmemektedir.

Erkeğin sizinle flört ettiğine dair belirtiler

Eğer karşınızdaki erkeğin sizden hoşlandığınız anlamıyor musunuz? Öyleyse tüyolarımızdan yardım alarak karşınızdaki erkek hakkında daha temkinli yaklaşabilirisiniz.

Öncelikle eğer hoşlandığınız erkek sizin kolunuza dokunuyor, yürürken elini hafif bir şekilde belinize doluyorsa bu size temas etmek istediğini göstermektedir.

Erkeklerin flört etmesi için ilk belirtilerin birin temas etme isteğidir. Aynı zamanda erkekler karşısındaki kadını sorgulamak, geçmişi hakkında yaşadıklarını öğrenmek istiyorlarsa da bu da karşısındaki kadın ile ciddi bir ilişki yaşamak istediğine dair delillerdir.

Eski sevgiliniz hakkında size sorular soruyorsa veya son ilişkinizin ne kadar sürdüğüne dair sorular yöneltiyorsa erkeğin flört etmek istediği anlaşılmaktadır.

Sizi önemsemeli

Sağlıklı bir ilişki için kadın erkek ilişkilerinde her iki tarafında birbirlerini önemsemesi gerekmektedir.

Siz de eğer hoşlandığınız erkeğin sizden hoşlandığından emin olamıyorsanız bazı söylediklerinizi tekrar ona yönelterek hatırlayıp hatırlamadığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Eğer söylediklerinizi hatırlıyorsa sizi oldukça önemsediği anlamını rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat