Ana SayfaKepezKepez ilçesi eğitim yatırımlarında altın yıllarını yaşıyor

Kepez ilçesi eğitim yatırımlarında altın yıllarını yaşıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün yapımıyla yakından ilgilendiği Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi’ne ‘Uygulama Merkezi geliyor.

Kepez Belediyesi’nin Milli Eğitim Bakanlığı’na tahsis ettiği araziye inşa edilen, mimarisi, sosyal tesisleri, ismi ve başarısıyla Türkiye’nin en özel okullarından biri olan Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi, yeni yatırımlarla daha da büyüyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepez eğitim yatırımlarında altın yıllarını yaşıyor” dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün yapımıyla yakından ilgilendiği Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi’ne ‘Uygulama Merkezi geliyor.

Uygulama merkezi, Hayırsever Yılmaz Önder’in katkılarıyla yapılacak.

Vali Ersin Yazıcı başkanlığında Antalya Valiliğinde düzenlenen protokol töreniyle imza altına alınan uygulama merkezine “Hüseyin –Hanife Önder” ismi verilecek.

Kepez Belediyesi’nin Milli Eğitim Bakanlığı’na tahsis ettiği araziye inşa edilen, mimarisi, sosyal tesisleri ve ismi ile Türkiye’nin en özel okullarından biri olan Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi, yeni yatırımlarla daha da büyüyor.

Eğitime yatırımı çok önemsiyoruz

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yıllar önce hayalini kurdukları ve ilçeye kazandırdıkları Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi’nin bugün eğitim konusunda önemli başarılara imza attığını söyledi.

Tütüncü, okulun yapı kalitesi, çevre düzenlemesi ve modern görünümüyle, geleneksel mimarinin izlerini taşıdığını vurguladı. Kepez’in eğitim yatırımları konusunda altın yıllarını yaşadığını dile getiren Başkan Tütüncü, eğitime yapılan her yatırım bizleri mutlu ediyor.

Özellikle hayırseverlerimizin eğitim için yaptıkları her yatırım bizim için çok daha kıymetli ve çok daha anlamlı.

Ben hayırseverimiz Yılmaz Önder’i yüce gönüllüğü için kutluyorum. Kendileri daha öncede güzel projelere imza atmış, yardım severlik konusunda örnek bir kişiliktir. “ dedi.

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat