Ana SayfaKepezKepez’in okçuları son atışlarını yaparak katılım belgelerini aldı

Kepez’in okçuları son atışlarını yaparak katılım belgelerini aldı

Kepez Belediyesi Spor Kulübü'nün düzenlediği yaz spor okullarında okçuluk derslerine giren çocuklar, son dersin sonunda katılım belgelerini aldı.

Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün düzenlediği yaz spor okullarında okçuluk derslerine giren çocuklar, son dersin sonunda katılım belgelerini aldı

Türkiye Şampiyonluğu tatmış Okçuluk Antrenörü İleyda Keleştemur gözetiminde ok atmayı öğrenen Kepezli çocuklar, yaz kurslarının katılım belgelerini aldı.

Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün düzenlediği yaz spor okullarında okçuluk dalını tercih eden 12 öğrenci, son atışlarını yaptı.

İlkokul ile lise düzeyinde olan çocuklar, Temmuz ayından bu yana Turgut Özal Spor Salonu’nda çalıştı.

Dikkat eksikliğine birebir

Kış okullarının Ekim ayında başlayacağını duyuran antrenör Keleştemur, yeni kurslara yeni öğrencilerin de katılabileceğini söyledi.

Bu sporun duruş pozisyonlarının düzenlenmesinde sağlık amaçlı da yapıldığını hatırlatan Keleştemur, ‘Okçuluk dikkat, koordinasyon ve algı gerektirir.

Dikkat eksikliği olan çocuklara birebir. Pandemi nedeniyle dikkat eksikliği yaşayan çocuklarımızın derslerinde daha başarılı olmalarını sağlayacak bir spor yapıyoruz’ diye konuştu.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat