Ana SayfaKonyaaltıKonyaaltı Belediyesi’nden ‘Çakırlar’a yeni hizmet binası

Konyaaltı Belediyesi’nden ‘Çakırlar’a yeni hizmet binası

Konyaaltı Belediyesi, muhtarların talep ve ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözüm üretmek adına yeni hizmet binasının startını verdi.

Çakırlar Mahallesi’nde yapımına başlanan hizmet binasının 3 ay gibi kısa süre içinde tamamlanması planlanıyor.

Yangın nedeniyle evini kaybeden ailelere gerektiğinde yeniden ev inşa eden; okul gibi onlarca kamu kurum ve kuruluşu, tamirat-tadilat ile yenileyen Konyaaltı Belediyesi, bu gibi hizmetlerin özellikle kırsalda daha etkin yürütülebilmesi adına yeni hizmet binasının startını verdi.

Çakırlar Mahallesi’nde mülkiyeti belediyeye ait olan 650 metrekare alan üzerinde inşasına başlanan hizmet binası 600 metreküp 2 adet kapalı ve 1200 metreküp 1 açık depo ile 1 büro ve 1 güvenlik kulübesinden oluşuyor.

BU PROJE MUHTARLARIMIZ İÇİN

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü aracılığıyla elektrik kontağı veya tüp patlaması sonucu çıkan yangın nedeniyle her şeyini kaybetmiş birçok aileye yardım eli uzattıklarını; bununla birlikte başta okul olmak üzere onlarca kamu kurum ve kuruluşa bakım-onarım desteği verdiklerini dile getirdi.

Başkan Esen, bu hizmetleri özellikle kırsalda daha etkin yürütebilmek adına yeni bir proje başlattıklarını söyledi.

Bu proje kapsamında Çakırlar Mahallesi’nde yeni bir hizmet binası yapımına başladıklarını ifade eden Başkan Semih Esen, “Muhtarlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan ve 24 kişiden oluşan acil müdahale ekibimizi buraya konuşlandırılacağız.

Bu yeni hizmet binası ile özellikle kırsal mahallelerde hizmet veren muhtarların talep ve ihtiyaçlarını yerinde, hızlı şekilde çözüme kavuşturacağız” dedi.

Yeni hizmet binasının 3 ay gibi kısa süre içinde tamamlanıp hizmete açılacağının da altını çizen Başkan Esen, projenin şimdiden tüm bölge halkına hayırlı olmasını diledi.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat