Ana SayfaMüzikLinet’ten kadınlara mesaj: "Yalnız değilsin"

Linet’ten kadınlara mesaj: “Yalnız değilsin”

Dünyanın her yerinde baskı ve şiddetle karşı karşıya kalan kadınlara Barış Orkestrası ve Linett’ten üç dilde mesajı var; "Yalnız Değilsin"

Dünyanın her yerinde baskı ve şiddetle karşı karşıya kalan kadınlara Barış Orkestrası ve Linett’ten üç dilde mesajı var; “Yalnız Değilsin”

Farklı ülkelerden 30 müzisyenle kurulan “Barış Orkestrası” tüm dünyada kadınların yaşadığı sorunlara dikkat çekmek için Türkçe, İbranice, Arapça sözlerden oluşan anlamlı bir şarkı hazırladı.

Türkçe sözlerini Linet’in seslendirdiği şarkı tüm dünyadaki kadınları birlik olmaya çağırıyor ve “yalnız değilsiniz” mesajı veriyor.

Orkestra şefi Tom Cohen “Biliyorum bu şarkı belki barış getirmeyecek ancak bu şarkıyla ihtiyacı olan tüm kadınların sesi olacağız” diye konuştu.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat