Ana SayfaCadde OnlineMedya"Menajerimi Ara"nın 39. bölümünden ilk tanıtım yayınlandı

“Menajerimi Ara”nın 39. bölümünden ilk tanıtım yayınlandı

Ceyda (Özge Borak) ve Dicle (Ahsen Eroğlu) arasındaki iplerin iyice gerildiği tanıtımda, Ceyda Dicle’den kurtulma fikrini kafasına koyuyor. Dizinin sürpriz konuklarından Mustafa Kırantepe, liseden beri kendisine aşık olan Aysel (Duygu Karaca) tarafından kaçırılıyor.

Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’nın Pazar günü yayınlanacak olan 39. bölümünden ilk tanıtım izleyicilerle buluştu.

Ceyda (Özge Borak) ve Dicle (Ahsen Eroğlu) arasındaki iplerin iyice gerildiği tanıtımda, Ceyda Dicle’den kurtulma fikrini kafasına koyuyor.

Dizinin sürpriz konuklarından Mustafa Kırantepe, liseden beri kendisine aşık olan Aysel (Duygu Karaca) tarafından kaçırılıyor.

‘Menajerimi Ara’nın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Mustafa Kırantepe ve Duygu Karaca’nın yeni bölümün sürpriz konukları arasında yer aldığı bölümde Kırantepe, liseden beri kendisine delicesine aşık olan Aysel (Duygu Karaca) tarafından kaçırılıyor.

Çukur dizisinin final bölümü öncesi ortadan kaybolan Kırantepe, çekimlere yetişememe ve final bölümünün sızdırılması tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor.

Kıraç ise her yerde oyuncusu Mustafa Kırantepe’yi arıyor. Alper’in (Erdem Akakçe) menajerliğini üstlenmesinin ardından Ceyda’nın Dicle’ye karşı olan öfkesi büyüyor.

Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı ‘Menajerimi Ara’ yeni bölümleriyle her pazar akşamı saat 20.00’de Star TV’de !

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat