Ana SayfaModaModa devi, personelini işbaşı yapmaya çağırdı

Moda devi, personelini işbaşı yapmaya çağırdı

Tüm markaların kepenk indirdiği, fabrikaların kapandığı corona virüsü günlerinde, İtalyan moda devi Prada daha fazla beklemeyerek Toskana’daki fabrikalarından biri açıyor.

Tüm markaların kepenk indirdiği, fabrikaların kapandığı corona virüsü günlerinde, İtalyan moda devi Prada daha fazla beklemeyerek Toskana’daki fabrikalarından biri açıyor ve 300 personeline tekrar işe başı yapmaları için çağrıda bulundu.

Personelinin sağlığı, refahı ve güvenliğini sağlamak için benzeri görülmemiş önlemlere gideceğini söyleyen marka, çalışanlarına her ay alması için yeterli antikor ve viral testler satın alacak. Bu da önemli bir yatırım gerektiriyor.

Vardiya sırasında çalışanlara giymeleri için kişisel koruyucu ekipman verilecek, iş istasyonlarında el dezenfektanı olacak ve odalar günde iki kez temizlenecek.

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat