Ana SayfaKadın OnlineGüzellikMousson Laboratories’in marka yüzü Müge Boz

Mousson Laboratories’in marka yüzü Müge Boz

Kişisel bakım üzerine 30 ülkede faaliyet gösteren AMKA International’ın saç ve cilt bakım markası Mousson Laboratories’in ürünlerini duyurduğu, Müge Boz’un marka yüzü olarak kamera karşısına geçtiği reklam filmi yayınlandı.

Mousson Laboratories’in sülfatsız, vegan ve doğal içerikli ürünlerini Türkiye pazarında ilk defa duyuran reklam filminde doğal güzellik ön plana çıkartılıyor.

Şampuan reklamlarındaki abartılı ifade ve görüntülere gönderme yapan filmde Müge Boz, doğal güzelliği ile dikkat çekiyor.

“Güzellik Doğanda Var“ mottosuyla izleyicileri doğal Mousson içeriğine davet eden filmin tüm süreçleri, Mousson Laboratories’in tam hizmet ajansı Digivega yönetiminde gerçekleşti.

Reklam filminin prodüksiyonunu ise Digivega’nın da bünyesi altında bulunduğu Vega Group’un prodüksiyon ajansı Vega Film Production tarafından üstlendi.

Çıkış kampanyası, ana filmin haricinde markanın web sitesinde yer alan Müge Boz’un ürün kullanımlarını tek tek anlattığı interaktif videolarla da destekleniyor.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat