42.3 C
Antalya
Ana SayfaCaddeMurat Dalkılıç Bodrum Miya Beach’te muhteşem bir yaz konseri...

Murat Dalkılıç Bodrum Miya Beach’te muhteşem bir yaz konseri verdi

Türk popunun güçlü sesi Murat Dalkılıç Bodrum Miya Beach’te muhteşem bir yaz konseri verdi. Plajda kurulan sahnede denize sıfır bir konsere imza atan Dalkılıç, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile sahnede adım atmadık yer bırakmadı.

Türk popunun güçlü sesi Murat Dalkılıç Bodrum Miya Beach’te muhteşem bir yaz konseri verdi.

Plajda kurulan sahnede denize sıfır bir konsere imza atan Dalkılıç, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile sahnede adım atmadık yer bırakmadı.

Müzik susmasın temennisi

Canlı konser vermeyi özlediğini ”şu arkamda gördüğünüz kocaman ekiple sizlerin karşısına çıkmayı ne kadar özledik anlatamam. Umarım hepimiz için güzel bir yaz olur. Ve yine umarım müzik bir daha hiç ama hiç susmaz.” sözleriyle dile getiren başarılı sanatçı, hareketli yaz şarkılarının yanı sıra duygusal şarkılarla pekiştirdiği yeni repertuvarıylada müzik severlerden tam not aldı.

İki saat süren performansında seslendirdiği şarkılarla hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir konsere imza atan başarılı sanatçı, sahneden alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde indi.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat