Ana SayfaMuratpaşaMuratpaşa Belediyesi, Üçgen Mahallesi’nde cadde ve sokak yenileme çalışmalarına başladı

Muratpaşa Belediyesi, Üçgen Mahallesi’nde cadde ve sokak yenileme çalışmalarına başladı

Mahalle Muhtarı Aynur Baycın, “Mahallemiz için bir bayram hediyesi oldu. Başkanımız Ümit Uysal’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi, Anafartalar, Tonguç caddeleriyle Vatan Bulvarı devamında Abdi İpekçi Caddesi arasında kalan Üçgen Mahallesi’nde cadde ve sokak yenileme çalışmalarına başladı.

Mahallede, Dolapdere ve Sokullu caddeleriyle birlikte 22 ayrı sokakta yapılacak yenileme çalışmalarıyla 7 bin 222 metre uzunluğundaki yol sıfır asfaltla kaplanacak.

Yaklaşık 10 bin nüfusu bulunan mahallede Muratpaşa Belediyesi ekipleri, Antalya Su ve Atık Su İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (ASAT) çalışmalarını tamamladığı sokaklardan işe başlarken ilk gün iş makineleriyle eski asfalt kazındı.

Muhtar Baycın, mahallesinde altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından Muratpaşa Belediyesi’nin hiç zaman kaybetmeden asfalt çalışmalarına başladığını söyledi.

Baycın, “Mahallemiz için bir bayram hediyesi oldu. Mahallem adına çok mutluyum. Başkanımız Ümit Uysal ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat