Ana SayfaMedyaNetflix’in başı dertten kurtulmuyor

Netflix’in başı dertten kurtulmuyor

Amerikan futbolu eski oyuncusu ve aktör Colton Underwood’un daha önce başka bir oyuncuya cinsel tacizde bulunduğu ve baskı yaptığını söyleyen 20 binden fazla insan tepki gösterdi.

ABD’li şirket Netflix’in başı dertten kurtulmuyor… Son dönemde tepki çeken birçok uygulamayı hayata geçiren Netflix’in reality program Bachelor’la şöhrete kavuşan ve eski bir Amerikan futbolcusu olan Colton Underwood’a özel program yaptırması büyük tepki çekti.

Bir süre önce eşcinsel olduğunu açıklayan Underwood’un Bachelor’da rol aldığı Cassie Randolph’u taciz ettiği ve tehditler savurduğunun ortay açıkmasından sonra 20 binden fazla insan bir imza kampanyası başlattı.

Change.org üzerinden başlatılan imza kampanyasında, “Colton, Cassie Randolph’u gizlice takip etti, aracına takip cihazı yerleştirdi ve hem ona hem de arkadaşlarına tehdit mesajı gönderdi. Öyle ki evinin önünde bile dikilerek onu gözetledi. Cassie, Colton’un saldırıları ve baskılarının bir kurbanı” ifadesi yer aldı.

20.000 Kişi imza attı

20 binden fazla insan imza kampanyasına katılırken, Underwood’un bu platformda öne çıkmasının kabul edilemez olduğu belirtildi. Mektupta, “Cassie bir kurban ve baskıcı, şiddet yanlısı ve tehlikeli bir kişi olan Colton’un sesini duyuracak bir platform olmamalı” denildi.

Netflix’in büyük tepki çeken programının detaylarını ise ünlü dergi Variety paylaştı. Variety, yeni dizide Underwood’un eşcinsel bir adamın yaşadıklarını anlatacağını yazarken, programın halen çekim aşamasında olduğunu da duyurdu.

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat