Ana SayfaCadde OnlineCaddeNükhet Duru Kelebek’in yeni reklam yüzü oldu

Nükhet Duru Kelebek’in yeni reklam yüzü oldu

Kelebek Mobilya, online basın toplantısında yeni reklam yüzünün Nükhet Duru, olduğunu duyurdu.

Tam 86 yıldır mobilyada tasarıma kanat açan Kelebek Mobilya, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği online basın toplantısında yeni reklam yüzünü tanıttı.

Nükhet Duru, namı diğer Nünü, Kelebek Mobilya’nın yeni reklam yüzü oldu.

Ayrıca iş birliği kapsamında reklam filmlerinde Nükhet Duru’ya Türk pop müziğinin son yıllardaki sevilen ismi Cem Belevi de eşlik edecek.

Kelebek Mobilya, yeni reklam yüzlerini geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği online toplantıda basın mensuplarına tanıttı.

Toplantıya Doğtaş-Kelebek Ceo’su İsmail Doğan, Kelebek Mobilya Genel Müdür Yardımcısı Tolga Kaya, reklam yüzleri Nükhet Duru ve Cem Belevi’nin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Doğan: Nükhet ile daha güzel projelere imza atacağız

Toplantıda konuşan Doğtaş – Kelebek Ceo’su İsmail Doğan, “Kelebek Mobilya olarak, atak yılı olarak ilan ettiğimiz 2021 yılı yolculuğumuzda güç birliği yaptığımız marka yüzümüz, efsane sanatçımız Nükhet Duru ve ona eşlik edecek Cem Belevi’yle örnek gösterilecek uzun soluklu bir iş birliğine başladık.

Yakında herkesin zevkle izleyeceği reklam filmleri ile tüketicilerimizin karşısına çıkmaya devam edeceğiz. Umarım iş birliğimizi halkımız da çok sever ve takdir ederler” dedi.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat