42.3 C
Antalya
Ana SayfaMakyajOjelerinizi bu 4 pratik ve kolay yolla hızlıca kurutabilirsiniz

Ojelerinizi bu 4 pratik ve kolay yolla hızlıca kurutabilirsiniz

Oje sürdükten sonra kurumasını bekleyecek vaktiniz yoksa bu yöntemleri deneyebilirsiniz. Uzun süre kurumayan ojeler kısa sürede bozulur ve dağılır.

Oje sürdükten sonra kurumasını bekleyecek vaktiniz yoksa bu yöntemleri deneyebilirsiniz. Uzun süre kurumayan ojeler kısa sürede bozulur ve dağılır.

Bu sorunları yaşamamak içinde hızlı oje kurutma yöntemlerini deneyebilirsiniz. İşte zaman kazandıran 4 oje kurutma yöntemi.

1|4 Buzlu su

Oje sürmeye başlamadan önce geniş bir kaseye buzlu su doldurun. Ojeyi sürdükten sonra tırnaklarınızı buzlu suda yaklaşık 3 dakika bekletin.

2|4 İnce kat sürme

Ojenin hızlı kuruması için kalın tabaka sürmek yerine ince iki kat uygulayın. Bu şekilde daha hızlı kuruyacaktır.

3|4 Oje kurutucu sprey

Sık sık oje süren kadınların vazgeçilmez ürünlerinden birisi de oje kurutucu spreylerdir. Sizde ojenizin daha hızlı kuruması için bu spreylerden faydalanabilirsiniz.

4|4 Derin dondurucu yöntemi

Buzlu su yöntemine benzer bir yöntemde oje sürdükten sonra elleri dondurucuda bekletmektir. Oje sürdükten sonra ellerinizi 5-10 saniye derin dondurucuda bekletmek çabuk kurumasına yardımcı olur.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat