Ana SayfaYaşam OnlineKitapOnur Büyüktopçu’nun ilk kitabı "Yolun Ortasından Sesleniyorum"a büyük ilgi

Onur Büyüktopçu’nun ilk kitabı “Yolun Ortasından Sesleniyorum”a büyük ilgi

Olimpos Yayınları iş birliği ile önümüzdeki hafta çıkacak olan kitabı Yolun Ortasından Sesleniyorum için çok heyecanlı olduğunu belirten Büyüktopçu, “Yaklaşık iki yıldır üzerinde çalışıyordum.

Ünlü sunucu ve oyuncu Onur Büyüktopçu’nun ilk kitap heyecanı. Olimpos Yayınları iş birliği ile önümüzdeki hafta çıkacak olan kitabı Yolun Ortasından Sesleniyorum için çok heyecanlı olduğunu belirten Büyüktopçu, “Yaklaşık iki yıldır üzerinde çalışıyordum.

Her yıl doğum günümde ilk dilek hakkımı kitabımı çıkarmak için kullanıyordum; nihayet emeklerimizin karşılığı önümüzdeki hafta raflarda olacak.

Amacım yazar olmak veya öyle anılmak değil; anılarım, başarılarım ve hayal kırıklıklarımdan kendine bir pay çıkarabilecek insanlara ulaşabilmek ve onları gülümseterek kendilerine daha çok güvenmelerini sağlamak.”

Editörlüğünü Ezgi Bilgi Gümüş’ün yaptığı, Onur Büyüktopçu’nun yaşamından paylaşımlarda bulunduğu Yolun Ortasından Sesleniyorum, okurlarını gülümsetirken kendilerinden bir parça bulabilecekleri hikâyeler de sunacak.

- Sponsor Alanı -

Okumak isteyebilirsiniz

- Sponsor Alanı -