Ana SayfaCaddeOyuncu Bensu Soral koronavirüs aşısı oldu !

Oyuncu Bensu Soral koronavirüs aşısı oldu !

Ekranların aranılan yüzlerinden olan Bensu Soral, koronavirüs aşısı olduğu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Ekranların aranılan yüzlerinden olan Bensu Soral, koronavirüs aşısı olduğu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Yaşına rağmen aşı olduğu için eleştirilen Soral, kronik hastalığı olduğunu belirterek ‘Crohn hastasıyım.

Maalesef kullandığım ilaç bağışıklığımı düşürüyor. Bu ilacı kullananlar, aşı sıralamasında çok üst sıralarda olmasa da önceliği var. Ben de bu sayede aşı oldum’ ifadelerini kullandı.

Koronavirüs nedeniyle aşılama süreci devam ederken Bensu Soral da koronavirüs aşısı olan isimler arasına adını yazdırdı.

O anları sosyal medya hesabının hikaye bölümünden paylaşan Soral, ‘Sıra bende! En yakın zamanda aşısız kimse kalmasın. Özlem Türeci & Uğur Şahin… Sağlık çalışanlarımızın elleri dert görmesin, iyi ki varsınız!’ notunu düştü.

30 yaşındaki Soral’ın aşı olmasına sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi. Soral, yeni bir açıklama paylaşarak kronik hastalığı olduğunu söyledi. Soral, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

‘Merhabalar… Öncelikle aşı sırası ve önceliği gibi konularda büyük bir hassasiyet olmasına çok sevindiğimi ve bu hassasiyeti paylaştığımı belirtmek isterim.

Ben Crohn hastasıyım. Crohn; kronik bir rahatsızlık olmakla beraber her hafta kendime iğne yapmamı gerektiren bir hastalık.

Maalesef kullandığım ilaç bağışıklığı çok düşürüyor. Bu ilacı kullananlar aşı sıralamasında çok üst sıralarda olmasa da bir önceliği var. Ben de bu sayede aşı olabildim.

Asla herhangi bir ayrıcalık söz konusu değildir ve bütün insanlık olarak yaşadığımız bu felakette ayrıcalık talep edecek biri değilim. Hepimize geçmiş olsun.’

- Sponsor Alanı -

Benzer içerikler

Popüler içerikler

- Sponsor Alanı -

İçerik Akışı

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat