Ana SayfaKepezPOMEM'in "Sınav Parkuru Hazırlık Kursları" yakında başlıyor

POMEM’in “Sınav Parkuru Hazırlık Kursları” yakında başlıyor

Kepez Belediyesi’nin Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) adayları için her dönem ücretsiz düzenlediği ‘Sınav Parkuru Hazırlık Kursları’ başlıyor.

Kepez Belediyesi’nin Polis Meslek Eğitim Merkezi(POMEM) adayları için her dönem ücretsiz düzenlediği ‘Sınav Parkuru Hazırlık Kursları’ başlıyor.

Eğitime önemli katkılarda bulunan Kepez Belediyesi, bir yandan da açtığı ücretsiz kurslarla gençlere destek oluyor.

Kepez Belediyesi’nin 28. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi(POMEM) sınavına katılacak olan adaylara yönelik düzenleyeceği ‘Sınav Parkuru Hazırlık Kursları’ başlıyor.

Uzman eğitimciler eşliğinde verilecek kurslara katılmak isteyen adaylar Kepez Belediyesi Spor Komleksi’ne ait 326 62 23 nolu telefondan istenilen bilgilere ulaşabilecekler.

Polis Meslek Eğitim Merkezi’nin(POMEM) Sınav Parkuru Hazırlık Kursları’na katılmak isteyen adaylardan sağlık raporu ile POMEM sınavına başvuru yapmış olmaları şartı aranıyor.

Kepez Belediyesi’nin geçtiğimiz dönem için düzenlediği POMEM parkur kursları adaylar tarafından büyük ilgi görmüştü.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat