Ana SayfaMüzikPop müziğin güçlü sesi Burcu Güneş'ten ilk konser

Pop müziğin güçlü sesi Burcu Güneş’ten ilk konser

Türk pop müziğinin güçlü sesi Burcu Güneş, ülke olarak içinden geçtiğimiz zorlu pandemi sürecinin ardından ilk halk konseri müjdesini verdi. Güneş, yaklaşık 1,5 yıldır devam eden kapanma sürecinin normalleşme evresinde ilk umut ışığını sahnede yaktı.

Türk pop müziğinin güçlü sesi Burcu Güneş, ülke olarak içinden geçtiğimiz zorlu pandemi sürecinin ardından ilk halk konseri müjdesini verdi.

Güneş, yaklaşık 1,5 yıldır devam eden kapanma sürecinin normalleşme evresinde ilk umut ışığını sahnede yaktı.

Tüm sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak Ankara Yenimahalle Belediyesi tarafından düzenlenen konserde birçok değerli katılımcının yanı sıra Kemal Kılıçdaroğlu da gece boyunca konseri en önden seyretti.

Tüm halkın katılımıyla eşsiz bir atmosfere dönüşen alanda Burcu Güneş, hem güzelliğiyle hem de sesiyle izleyicisini mest etti.

Uzun süre sahnede hasret gideren başarılı sanatçı, çok sevilen ve hafızalarımıza kazınan şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

Burcu Güneş sahneye ve sevenlerine özlemini ise şu sözlerle ifade etti:

”Hepimiz pandemi sürecinde fazlasıyla yorulduk ve yıprandık ama ben bu süreçte anladım ki müziğin iyileştirici ve birleştirici gücü hepimize yetecek kadar büyük bir güç.

Bir olursak, farkında olursak yıllar sonra bu süreci sadece anımsar ve aydınlık yıllara hep birlikte ilerleriz. Tüm ülkeme sabır ve güç diliyorum, hepinizi çok seviyorum.”

Sahne performansıyla ve samimi tavırlarıyla büyüleyen Burcu Güneş, eşsiz ve özlenen gecede pozitif enerjisiyle tüm sektöre manevi güç verirken sevenlerinden de bol bol alkış aldı.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat