Ana SayfaCaddeSadettin Saran, eski dostu Sinan Akçıl ile icralık oldu

Sadettin Saran, eski dostu Sinan Akçıl ile icralık oldu

Ünlü iş insanı Sadettin Saran, iddiaya göre Maslak’taki evini kiralayan ancak kira ödemesi yapmayan eski dostu Sinan Akçıl ile icralık oldu. Akçıl’ın Audi A5 marka aracına el konuldu.

Ünlü iş insanı Sadettin Saran, iddiaya göre Maslak’taki evini kiralayan ancak kira ödemesi yapmayan eski dostu Sinan Akçıl ile icralık oldu.

Akçıl’ın Audi A5 marka aracına el konuldu. Eski dostlar Sinan Akçıl ile Sadettin Saran icralık oldular. Hürriyet’te yer alan habere göre; Sadettin Saran, Maslak’taki evini ünlü müzisyen ve şarkıcı Sinan Akçıl’a kiraladı.

Ancak iddiaya göre Akçıl tam 1 yıl boyunca kira ödemesi yapmadı. Sinan Akçıl daha sonra ödeme yapmadığı evden taşındı.

Bu olay üzerine ünlü iş insanı, Akçıl’a ödemesi gereken kira miktarını tebliğ yoluyla gönderdi. Fakat yine iddiaya göre Akçıl, bu tebliği dikkate almadı.

Saran ise bu sefer icra yolunu seçmeyi tercih etti. Ödemediği kiralar nedeniyle Akçıl’ın Audi A5 marka aracına el konuldu.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat