Ana SayfaCaddeSeda Bakan’ın yeni imajı sosyal medyayı ikiye böldü !

Seda Bakan’ın yeni imajı sosyal medyayı ikiye böldü !

İmaj değiştiren ünlü oyuncu, yıllardır koyu renk kullandığı saçlarını sarıya boyattı. Sosyal medya ikiye bölündü.

Ünlüler dünyasının sempatik oyuncuları arasında yer alan Seda Bakan, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla hayranlarını şaşkına çevirdi. İmaj değiştiren ünlü oyuncu, yıllardır koyu renk kullandığı saçlarını sarıya boyattı.

Ünlüler dünyasının sempatik oyuncuları arasında yer alan Seda Bakan, yıllardır koyu renk kullandığı saçlarını sarıya boyattı.

Ünlü oyuncu, yeni imajını sosyal medya hesabında yayınlamayı da ihmal etmedi. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi gören paylaşım, kısa süre içinde gündem oldu.

Seda Bakan, yeni imajını sergilediği paylaşımına “Bir süre sarışınım a dostlar… Olmuş mu?” notunu ekleyerek takipçilerinin fikrini sordu.

Ancak Bakan’ın son hali, takipçilerini ikiye böldü. Ünlü oyuncun eski halinin daha iyi olduğunu savunan takipçileri, “Hemen koyuya dön”, “Sarı herkesi olduğu gibi sedayı da yaşlı göstermiş” yorumlarında bulundu.

Bakan’ın yeni imajını beğenenler ise “Güzele ne yakışmaz”, “Kesinlikle senin rengin, çok geç kalmışsın”, “Bayıldım, harika görünüyorsun” yorumlarında bulundu.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat