Ana SayfaŞehir OnlineKonyaaltıSemih Esen: "İstihdam edilen değil, istihdam eden kadın"

Semih Esen: “İstihdam edilen değil, istihdam eden kadın”

Antalya İş Kadınları Derneği’nin (ANTİKAD) 1. Olağan Devir Teslim Töreni’ne katılan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, ‘istihdam edilen değil, istihdam eden kadın’ anlayışıyla Kadın İş Geliştirme Merkezi Projesi geliştirdiklerini söyledi.

enel Kurul Toplantısı ile yeni yönetim kurulunu belirleyen ANTİKAD üyeleri, 1. Olağan Devir Teslim Töreni’yle bir araya geldi.

Akra Otel’de düzenlenen törene katılan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, yeni bir projenin müjdesini katılımcılarla paylaştı.

‘İstihdam edilen değil, istihdam eden kadın’ anlayışıyla Kadın İş Geliştirme Merkezi Projesi geliştirdiklerini dile getiren Başkan Semih Esen, “Siz burada kadın istihdamından farklı bir şey söylüyorsunuz.

Kadının iş hayatında olması ve hak ettiği değerde önemli ve kritik görevlerde, istihdam edilen değil istihdam eden olması bakış açısıyla faaliyetlerinizi yürütüyorsunuz. Bizim de bu anlamda güzel bir projemiz var.

Kadın istihdamını sizin bakış açısıyla artıran, yani istihdam edilen kadın değil, istihdam eden kadın oluşturmayı, onları böyle bir noktaya taşımayı amaçlayan Kadın İş Geliştirme Merkezi Projemizin detaylarını sizlerin katkıları ile değerlendirmek istiyorum” dedi.

Konuşmasının ardından Semih Esen, ANTİKAD’ın bir önceki dönem başkanı Gülseren Açar’a emekleri ve katkıları için teşekkür ederken, yeni dönem başkanı Fatma Kotanak ve yönetimine de hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Esen, ANTİKAD’a yeni üye olan isimlere de katılım belgesi ve çiçek takdim etti.

- Sponsor Alanı -

Okumak isteyebilirsiniz

- Sponsor Alanı -