Ana SayfaCadde OnlineCaddeSerenay Sarıkaya’nın estetik haberini sızdıran çalışan işsiz kaldı !

Serenay Sarıkaya’nın estetik haberini sızdıran çalışan işsiz kaldı !

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Ekim ayında bir hastanede estetik operasyon için ameliyat masasına yatmıştı.

Hastane kayıtlarını başka bir isimle yapan Sarıkaya’nın operasyon geçirdiği ortaya çıkmıştı.

Sarıkaya’nın estetik işlem yaptırdığının duyulmasına neden olduğu düşünülen hastane çalışanının kovulduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Şimdilerde Maldivler’de tatil yapan ve kaldığı otel tarafından tüm masrafları karşılanan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz Ekim ayında estetik operasyon geçirdi.

Takvim’in haberine göre; Sarıkaya’nın göğüslerine estetik yaptırmak için özel bir hastaneye adını ve soyadını değiştirerek kayıt olduğu iddia edilmişti.

Bu haberlerle sıkıntılı günler yaşayan Sarıkaya, çare olarak doktorunu evine çağırmış ve tedavisine kendi evinde devam ettirmişti.

Maslak’taki özel bir hastanede operasyon geçiren Sarıkaya, hakkında estetik haberlerinin basına yansımasından rahatsız oldu ve hastane yönetimi tarafından başlatılan soruşturmada bir vale suçlu olarak bulundu.

Vale, geçtiğimiz günlerde işten çıkarıldı. Diğer çalışanlar ile sert bir dille uyarıldı.

- Sponsor Alanı -
- Sponsor Alanı -

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Detaylar

Bu web sitesindeki tanımlama bilgisi ayarları, size mümkün olan en iyi gezinme deneyimini sunmak için "tanımlama bilgilerine izin ver" olarak ayarlanmıştır. Çerez ayarlarınızı değiştirmeden bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz veya aşağıda "Kabul Et" i tıklarsanız, bunu kabul etmiş olursunuz

Kapat